Nejčastější dotazy a odpovědi na ně

Klikněte na požadovanou otázku a ihned se vám objeví odpověď. V případě, že chcete otázku zavřít, klikněte opětovně na její nadpis! V případě, že zde nenaleznete odpověď na svou otázku, kontaktujte nás!

Jak se clip in nasazují?

Clip in hair patří mezi nejsnadnější metodu prodlužování vlasů. Clip in se připevňují pomocí malých sponeček ke kořínkům pravých vlasů, jenž sponečky překryjí.

Kolik času zabere nasazování clip in a jak moc je náročné?

Připevňování clip in vlasů zabere minimum času, většinou maximálně 5 minut. Prodlužování touto metodou zvládne každý sám bez jakékoli pomoci v pohodlí svého domova.

V jakých barvách jsou clip in k dostání?

Clip in jsou k dostání v široké škále barev klasických, melírech, ale také těch extravagantních, díky nimž si můžete účes oživit.

Z čeho se clip in vyrábí?

Clip in se vyrábí ze syntetických nebo 100% lidských vlasů.

Který typ vlasů je nejlepší?

Nedá se zcela jasně říci, který typ vlasů je nejlepší, protože každá zákaznice upřednostňuje něco jiného. Obecně ale platí, že 100% lidské vlasy evropského typu, které najdete i v naší nabídce, mají výborný poměr ceny a kvality a při správné péči mají dlouhou životnost.

Co znamená označení REMY?

Toto označení vystihuje vlasy s kutikulou pouze směrem dolů, tudíž je maximálně omezeno nežádoucí zacuchávání.

Je možné clip in chemicky a tepelně upravovat?

U syntetických clip in se úpravy tohoto typu nedoporučují. V případě 100% lidských vlasů můžete provádět tepelné úpravy ( tzn. fénovat, žehlit, natáčet), je možné také ladit odstín vlasů pomocí přelivů ( snad jen odbarvování není vhodné, protože by mohlo vlasům uškodit).

Jak musím o clip in pečovat?

Clip in lze podle potřeby umývat šamponem s kondicionérem. Poté nechte volně uschnout, rozčešte a dále upravujte.

Jak často mohu clip in nosit?

Clip in můžete nosit prakticky pořád, snad jen přes noc bych je doporučovala odložit. Ale v tomto případě vše závisí na vašem vlastním uvážení.

Za jak dlouho od objednávky mi vlasy přijdou?

Objednávky přijaté do 14:00 hodin expedujeme ještě týž den a pošta Vám balíček doručuje ihned následující pracovní den. Pokud objednáváte až po 14. hodině, expedujeme následující pracovní den a následující den pošta doručuje. Všechny víkendové objednávky expedujeme v pondělí.

Nepřišel Vám automatický e-mail potvrzující objednávku?

Pokud Vám automatický e-mail potvrzující objednávku nepřijde ani do 15 min. od objednávky, v tomto případě nám napište klasický e-mail na náš: info@hotstyle.cz a uveďte v textu e-mailu:

  • Vaši doručovací adresu
  • Váš e-mail a telefon
  • Název zboží které objednáváte + barvu

Objednávku ihned prověříme, případně Vám ji vytvoříme manuálně a o všem Vás budeme ihned informovat mailem nebo telefonicky.

Je to již více než 2 dny kdy Vám došel e-mail potvrzující expedici, ale balíček stále nedorazil?

V tomto případě je balíček s největší pravděpodobností uložen na Vaší nejbližší poště k vyzvednutí. Pošťák se snaží první den balíček doručit na adresu, pokud Vás nezastihne, obvykle hodí do schránky oznámení o příchodu zásilky (někdy i se stane že nehodí) a balíček uloží na poště. V každém případě i bez tohoto oznámení Vám balíček na Vaší poště podle Vašeho jména dohledají a vydají. Na poště je balíček uložen max. 7 dní ve kterých si jej musíte převzít, jinak ho pošlou zpět k nám.

V případě jakýchkoliv problémů nás můžete kontaktovat na: info@hotstyle.cz nebo na tel: (+420) 776 605 477 můžeme balík dohledat podle podacího čísla a na internetu a ihned zjistit kde se nachází.

Je možné zakoupené zboží vyměnit nebo vrátit?

Ano, zakoupené zboží lze dle obchodních podmínek v původním stavu do 14ti dnů od převzetí vyměnit, nebo vrátit. Pokud zboží vracíte, peníze Vám budou poslány na účet do 14ti dnů.

Kde si mohu nechat vlasy prodloužit?

Vlasy pro metodu clip in, micro ring a tape in prodlužujeme velmi levně přímo na naší pobočce v Brně - Řečkovicích. Pro více informací nás můžete kontaktovat na info@hotstyle.cz, nebo na tel. +420 776 605 477.

Chtěla bych si zboží vybrat osobně, musím mít objednávku předem?

Objednávka předem není nutná. Zboží si můžete vybrat a hned také zakoupit na naší prodejně každý všední den od 9:00 do 18:00. Při osobních odběrech je ale možná platba pouze v hotovosti.

Zasíláte zboží i do zahraničí?

Ano, jistě. Zasíláme běžně i na Slovensko (platba předem i dobírka) a do ostatních zemí (pouze platba předem). Expedujeme každý všední den.