Zamaskujte lépe přechod odstínů 23.02.2022

Milí zákazníci,
do naší nabídky jsme zařadili novinku, která jistě potěší mnohé z vás. Setkáváme se s dotazy: "Jak lépe zamaskovat přechod odstínů v horní části?" tedy u odrostů. Je běžné, že i pokud si vlasy nebarvíte, blíže u hlavy je odstín trošku odlišný. Pokud se barvíte, může být rozdíl hodně nápadný. Co s tím?

Samozřejmě se nabízí možnost zakoupit příčes v odstínu, který zapadne do délek a horní část pak dotónovat. Pro většinu z vás však bude pohodlnější druhá možnost, která nevyžaduje chemickou úpravu barvením. Vlasový korektor L'Oréal Professionnel Hair Touch Up vyřeší tento problém během chvilky. Jednoduše jím přestříkejte spoj z vnější strany (tedy od švu po délce cca 3 až 5 cm, podle potřeby). Díky přesné aplikační trysce je to skutečně snadné. Sprej se nerozpíjí ani nedělá fleky. 
V případě, že budete mít barvu později sjednocenou, můžete korektor z vlasů jednoduše smýt běžným šampónem.

Nejběžnější využití je u Clip in setů a pásů a také u culíků. Vlasový korektor lze použít samozřejmě i na zakrytí šedin, odrostů u pěšinky nebo po stranách, či zespodu při vyčesání drdolu. Záleží zkrátka jen na vás.

Sprej na odrosty Loreal


Zpět na seznam novinek