Proč nakupovat právě na HOTstyle.cz?

Garance TOP kvality za nejnižší cenu na trhu. 100% lidské vlasy evropského typu REMY. Používáme nejmodernější technologie a postupy zpracování vlasových pramenů i sad, které jim zaručují perfektní vlastnosti a vzhled. Poskytujeme doživotní záruku na pravost vlasů.

 

Ke každé objednávce Clip in vlasů obdržíte automaticky i náhradní clip in sponky ZDARMA pro prodloužení životnosti zakoupených vlasů.

 

Veškeré zboží je vždy skladem. Doručení až k Vám do 24 hodin. Objednávky, které obdržíme do 14:00 jednoho pracovního dne, vyřizujeme ještě tentýž den a hned následující pracovní den je zboží u Vás.

 

Garance plné spokojenosti. Možnost jakékoliv výměny (barva, délka, struktura, metoda apod.) nebo vrácení zboží v původním stavu do 14ti dnů a následné vrácení částky na přání zákazníka je u nás samozřejmostí.

 

Prodlužujeme vlasy metodou clip in, tape in a micro ring za velmi výhodné ceny. Službu provádíme na naší pobočce v Brně - Řečkovicích. Barvu vlasů, délku i hustotu Vám pomůžeme vybrat přímo na místě před aplikací, stačí tedy jediná návštěva a můžete odejít s krásnou hřívou.

 

Možnost výběru a zakoupení veškerého zboží také osobně na naší prodejně v Brně i bez předchozí objednávky. Platby při osobních odběrech je možné provádět v hotovosti i kartou. Provozní doba Po-Pá 9:00-18:00.

 

Rychlý support a poradenství při výběru odstínu ZDARMA. V případě dotazů jsme Vám k dispozici na info@hotstyle.cz, nebo na tel. +420 776 605 477.

 

Staňte se našimi fanoušky na facebooku a vyhrávejte řadu hodnotných cen.

 

Zaručujeme Vám seriózní nákup a zákaznický servis. Náš e-shop je ověřen velkým množstvím spokojených zákazníků a řadou recenzí na Heurece během uplynulých let.

 

Pro objednávky, které obdržíme v pátek, Vám můžeme nabídnout také expresní doručení v sobotu dopoledne. Tuto službu provozuje Česká pošta.

 

Zboží zasíláme i po celém Slovensku a do ostatních zemí. Expedice probíhá každý pracovní den.