Připínání clip-in vlasů

Připnutí Clip in vlasů je velmi jednoduché a rychlé. Spolu s naprostou šetrností jsou to právě ty vlastnosti, díky kterým je Clip in metoda tolik oblíbená.

K aplikaci není zapotřebí žádné speciální příslušenství, jen hřeben/kartáč. Na hlavě si vytvoříte vodorovné pěšinky a podle šířky pásů a vlastního střihu vlasů připnete clipy po celé šířce hlavy. V balení Clip in setů je několik různě širokých pásů. Ten nejširší připínáte běžně ''od ucha k uchu''. Užší potom více do stran a pramínky po jedné sponce můžete použít prakticky kamkoliv, ideální jsou na stranu, okolo ucha nebo pod ofinu.

Horní část vlastních vlasů vždy zakryje spoje a nikdo tedy nic nepozná. Prodloužení Clip in metodou je velmi nenápadné. Pro ještě přirozenější vzhled můžete clip in nechat přímo na své hlavě sestříhat.

Můžete se pro lepší názornost podívat níže na video návod jednoho ze způsobů jak si clip-in uchytit.

Jste-li v oblasti prodlužování nováčkem a chcete si napoprvé vlasy nechat odborně aplikovat, máte tuto možnost na naší pobočce v Brně. Ohledně objednání pište na info@hotstyle.cz, nebo volejte na +420 608 756 776. Více se dočtete zde.

Postup nasazení clip-in vlasů