Permanentní prodloužení vlasů - metoda Micro Ring

Splňte si přání o dlouhých a hustých vlasech. Ten pocit stojí za to!

Jak na to?

Permanentní prodloužení vlasů má mnoho podob či metod. Dobře známou, velmi oblíbenou a šetrnou metodou je Micro Ring.

Metoda prodloužení a zahuštění vlasů pomocí speciálních Micro Ring kroužků je aplikovaná za studena. Spoj je tvořený kroužkem, který pevně svírá vlastní vlasy s pramínkem prodloužených vlasů. Jednoduchá a efektivní metoda. Díky malému spoji a šetrnosti jsou kroužky tolik oblíbené. O principu aplikace za pomoci kroužků se dozvíte více ZDE. Pramínky lze aplikovat doma, pokud ale nemáte s aplikací žádné zkušenosti, doporučujeme svěřit zakoupené vlasy do rukou kadeřnice.

Počet pramínků záleží na představě o výsledku. Můžete si zvolit gramáž 0,5g/pramen a 0,7g/pramen a délky 40, 50 a 60 cm. Můžete vlasy prodloužit či jen mírně zahustit. Kvůli posunování pramínků navíc nemusíte do salonu každý měsíc, postačí jen jednou za 2 až 3 měsíce. Kroužek se jednoduše kleštičkami rozdrtí, navleče nový a vlastní vlasy zůstanou bez poškození.

Díky Micro Ring můžete své vlasy také promelírovat, pokud zvolíte lehce odlišné odstíny. S výběrem rádi pomůžeme a obrátit se na nás můžete i s jakýmkoliv jiným dotazem. Pokud máte vlastní vlasy velmi jemné, doporučujeme pro Vás spíše metodu Tape in.
Naše Micro Ring pramínky Vám udělají, kromě delšího a plnějšího účesu, zkrátka radost.

Micro Ring prodlužování vlasů

V naší nabídce najdete ale také prodloužení permanentními metodami Tape in a Keratin.

Tape in, nebo také Tapex, je způsob prodloužení vlasů pomocí speciální pásky. Neviditelný a zcela ohebný spoj zaručuje naprosté pohodlí i pevné uchycení. Tape in je navíc velmi šetrná metoda, vhodná pro všechny typy vlasů. Pokud máte vlasy spíše jemné, je TapeX ta správná metoda pro vás!

Metoda Keratin, někdy také U-tip, je jednou z nejstarších a nejoblíbenějších metod prodloužování vlasů na trhu. Pramínek prodloužených vlasů drží pomocí keratinového spoje. Právě díky velmi malému, tenkému a lehkému spoji je tato metoda tolik oblíbená.


Metody prodlužování vlasů

V neposlední řadě je zde také revoluční metoda Clip in. Nepermanentní a nejšetrnější metoda prodloužení a zahuštění vlasů vůbec.

Metoda prodlužování a zahuštění vlasů Clip in funguje na principu připnutí vlasů pomocí speciálních sponek. Snadný, rychlý a šetrný způsob s okamžitým efektem. Aplikace je natolik jednoduchá, že ji bez problémů zvládnete doma za pár minut. Žádné výdaje za návštěvu salonu, žádné zvláštní příslušenství.

Ať už si přejete prodloužit i zahustit vlasy Clip in setem, vytvořit dlouhý nadčasový účes v podobě culíku, nebo vlasy jen zahustit Clip in rychlopásem, pocit z dlouhých vlasů si okamžitě zamilujete.

Proměny s našimi vlasy k prodloužení najdete zde, případně také na Instagramu či Facebooku.

Proč se tedy trápit dlouhé roky touhou po něčem, co máte na dosah?

Clip in vlasy k prodloužení