Účesy z prodloužených vlasů metodou clip-in

Není to tak dlouho, co na www.HOTstyle.cz padla zmínka o univerzálnosti našich clip in doplňků a jejich možnosti využití při nejrůznějších situacích jako například: práce, škola, diskotéka, ples, svatba, sport...(viz. čl. Clip in pro každý den ). Zájem týmu tohoto e-shopu přesvědčit o zmíněném výroku zákaznice v praxi, nikoli pouze teoreticky, stále přetrvává. Proto jsme si připravili článek, jenž je proložen krátkým videem a fotografiemi některých účesů, které jsme na naší modelce vytvořili. Doufáme, že se pro vás stanou jistým "mini-průvodcem" v připínání, inspirací, ale i důkazem jednoduchosti a nekomplikovanosti tohoto typu prodlužování vlasů - ukázkové účesy si zvládnete udělat úplně sama i za předpokladu, že jste začátečnice a Vaše první clip in sada leží ještě nerozbalená doma na stolku..:-)

Modelka, na které Vám předvádíme připínání i účesy má velmi jemné vlasy, ne příliš objemné s kratší délkou ( zhruba k ramenům ). Odstín clip in setu je zvolen na základě melíru, kde s vyskytuje kombinace tmavšího přelivu s blond pramínky hustě vedle sebe.

PŘED

clip in před a po

Připínání, jako takové, je velmi snadnou záležitostí, kterou zvládnete během několika málo minut. Zpravidla je lepší postupovat od spodu hlavy až nahoru. Uchopte větší množství Vašich vlasů tak, aby se v dolní části vytvořila pěšinka, zbytek vlasů sepněte skřipcem. Poté vlásky u kořínků natupírujte a lehce nalakujte (tuto fázi můžete vynechat, pouze se doporučuje kvůli pevnějšímu uchycení ),vezměte zvolený pás clip in setu, zasuňte sponky ke kořínkům vlastních vlasů a jednu po druhé zaklapněte. Tento postup opakujte až k samotnému vršku hlavy. Nejsvrchnějšími vlasy překryjte pás, jenž jste nasazovaly jako poslední a začešte, aby byl přechod co nejméně znatelný. Při správném způsobu připevňování je výsledný efekt prodloužení velmi věrohodný a clip in jsou k nepoznání od Vašich přírodních vlasů.

PO

proměna s clip in sadou

fotky clip in po nasazení

pozn. K proudloužení využíváme clip in sadu z naší nabidky v odstínu "světlý melír"

Všední dny většiny z nás začínají hektickým ránem, kdy nevíme, kam dřív skočit, přesto toužíme po upraveném zevnějšku. Která žena nebo dívka by se nechtěla představovat v co nejlepším světle a s vnitřním pocitem sebevědomí?! Čas nám ale nedovoluje dlouhá kouzla v koupelně, pokud tedy nechceme vstávat ještě za tmy..Máme pro Vás několik tipů, jak si upravit vlasy během chvilky, aby jste působila uvolněně, přirozeně a zároveň žensky. Následující účesy jsou vhodné například do školy nebo do zaměstnání.

clip in pramínek foto

Rozpuštěné vlasy s růžovým clip in pramínkem pro oživení.

Připínání: 5 minut

Účes: 1 minuta

účesy s clip in vlasy foto

clip in cop

Francouzský culík svázaný růžovou stužkou.

Připínání: 5 minut

Účes: 3 minuty

clip in cop

clip in účes cop

Natupírovaný culík s růžovým clip in pramínkem pro oživení účesu.

Připínání: 5 minut

Účes: 5 minut

Clip in vlasy před a po - účesy

Rozpuštěné vlasy s ozdobnou čelenkou s mašličkou.

Připínání: 5 minut

Účes: 1 minuta

Možnosti účesů s clip in sadou

Dva copánky pro školačky s čelenkou.

Připínání: 5 minut

Účes: 2 minuty

Oproti uvolněnějším účesům na běžné nošení jsme vybrali úkázku některých, které oceníte například při posezení s kamarádkami, na diskotéce nebo v období plesů k dlouhým večerním róbám a výraznému líčení. Nepochybně budete zářící hvězdou každé události!

Clip in vlnité - účes vlnitý cop

Vlnitý culík umístěný na bok hlavy převázaný pramenem vlasů (pro oživení růžový clip in pramínek).

Připínání: 5 minut

Nakulmování: 10-15 minut

Účes: 3 minuty

Vlnité clip in vlasy

Rozpuštěné zvlněné vlasy s růžovým zářícím pramínkem.

Připínání: 5 minut

Nakulmování: 10-15 minut

Tip: zpevněte fixačním lakem na vlasy

Clip vlasy vlnité

Rozpuštěné zvlněné vlasy s clip in pramínkem a třpytivou čelenkou.

Připínání: 5 minut

Nakulmování: 10-15 minut

Účes: (zasazení čelenky a fixace) 2 minuty

Pro fanynky aktivního sportování máme tipy pro jednoduchou a praktickou úpravu dlouhých vlasů. Nebudou Vám nějak překážet, spadat do obličeje apod., avšak stále budete vypadat krásně.

Clip vlasy účesy

Natupírovaný culík.

Připínání: 5 minut

Účes: 5 minut

Každá žena v určitou část svého života začne snít o dni, kdy bude všemi obdivovanou "princeznou" v bílých šatech s dlouhou vlečkou - onou událostí, jak jste jistě poznaly, je svatba! Andělsky krásně budete vypadat s naší clip in sadou upravenou velmi jednodušše podle vzoru, ale i s vysoce vyčesaným drdolem.

Clip vlasy účes

Dlouhé zvlněné vlasy, oživené výrazným pramínkem kontrastní barvy a čelenka s bílou kytkou.

Připínání: 5 minut

Nakulmování: 10-15 minut

Účes: (zasazení čelenky s ozdobnou kytkou a celková fixace) 3 minuty