CLIP IN pro každý den 25.01.2010

Škola, práce, společenské akce - při každé z těchto příležitostí chtějí ženy a dívky vypadat co nejlépe, proto se snaží využívat všemožné prostředky k dosažení požadovaných výsledků. Klasickou záležitostí se stalo kvalitní líčení a oblečení, ve kterém se cítíme sexy, ale i pohodlně. Ovšem rozhodně bychom neměly zapomínat na naše vlasy, protože i ty mohou hrát určitou roli při vytváření prvního dojmu a mnohé o nás vypovídají. Trendem dneška je přirozený žensky vzhlížející účes, k němuž neodmyslitelně patří dlouhé vlasy. Nezáleží na tom, zda rovné nebo vlnité, tmavé nebo světlé, ale vždy by měly být na pohled bohaté a lesklé a na dotek jemné jako hedvábí. Jenže jak řešit problém s pomalu rostoucí hřívou, když krásně a trendy chceme vypadat právě teď?! V tomto případě se nám nabízí spousta metod prodlužování. Je jen na vás, pro kterou se rozhodnete. Měly byste však zvážit všechna pro i proti každé z nich.

Mou osobní volbou se stala metoda clip in! Zaslechla jsem o ní v kadeřnickém salónu a pátrání pokračovalo na různých internetových stránkách. Informací tady byl nespočet, ale nejvíce mne nadchla dostupnost clip in, nízká cena a především praktičnost - nemusíte kvůli prodloužení "běhat" do drahých salónů, nádherný účes si totiž můžete vytvořit úplně samy během pár minut. Clip in jsem si tedy objednala a velmi netrpělivě očekávala jejich doručení. Po prvním připevnění clip in nešlo skrýt nadšení. Odstín i délka odpovídaly mým představám. Jedinou úpravou bylo mírné sestříhání, které pouze podtrhlo již tak přirozený vzhled vlasů. Od té doby se clip in staly součástí mého každodenního života.

Dlouhým obyčejným culíkem i bohatou hřívou splývající kolem vaší tváře nepochybně ohromíte okolí, proto neotálejte a splňte si svůj sen .. Buďte krásná pro partnera, přátele, ale především sama pro sebe!


Zpět na seznam novinek