Výhody nákupu

13.08.2014 10:14

Proč nakupovat zboží právě u nás?

 

Garance TOP kvality za nejnižší cenu na trhu. 100% pravé lidské vlasy REMY. Používáme nejmodernější technologie a postupy zpracování vlasových pramenů i sad, které jim zaručují perfektní vlastnosti a vzhled. Poskytujeme doživotní záruku na pravost vlasů.

 

Ke každé objednávce clip in sady obdržíte automaticky i náhradní clip in sponky ZDARMA pro prodloužení životnosti zakoupených vlasů.

 

Veškeré zboží je vždy skladem. Doručení až k Vám do 24 hodin. Objednávky, které obdržíme do 14:00 jednoho pracovního dne, vyřizujeme ještě tentýž den a hned následující pracovní den je zboží u Vás.

 

Garance plné spokojenosti. Možnost jakékoliv výměny (barva, délka, struktura, metoda apod.) nebo vrácení zboží v původním stavu do 14ti dnů a následné vrácení částky na přání zákazníka je u nás samozřejmostí. 

 

Prodlužujeme vlasy metodou clip in, tape in a micro ring za velmi výhodné ceny. Službu provádíme na naší pobočce v Brně - Řečkovicích. Barvu vlasů, délku i hustotu Vám pomůžeme vybrat přímo na místě před aplikací, stačí tedy jediná návštěva a můžete odejít s krásnou hřívou.

    

 

Možnost výběru a zakoupení veškerého zboží také osobně na naší prodejně v Brně i bez předchozí objednávky. Platby při osobních odběrech je možné provádět pouze hotově. Provozní doba Po-Pá 10:00-17:00.

  

 

Rychlý support a poradenství při výběru odstínu ZDARMA. V případě dotazů jsme Vám k dispozici na info@hotstyle.cz

nebo na tel. +420 776 605 477.

 

Staňte se našimi fanoušky na facebooku a vyhrávejte řadu hodnotných cen.

  

 

U nás máte pokaždé jistotu seriózního nákupu a zákaznického servisu. Náš e-shop je ověřen již tisíci spokojených zákazníků a stovkami recenzí na Heurece během řady uplynulých let.

 

Při objednávkách vytvořených v pátek, můžeme nabídnout i expresní sobotní doručení po celé ČR

 

Zboží zasíláme rovněž na Slovensko i do ostatních zemí. Expedice probíhá každý pracovní den.

Zpět