Prodlužování vlasů metodou clip-in

23.05.2010 17:38

Clip in prodlužování vlasů

Clip-in je skvělá metoda prodlužování, tak i zahušťování vlasů dnešní doby. Splňuje požadavky moderní ženy pro krásný účes.

Ostatní metody prodlužování vlasů vyžadují odbornou úpravu v salónech, clip-in je po této stránce výjimkou. Clip-in vlasy si můžete upevnit na celou plochu hlavy sama, kadeřnici k tomuto zákroku potřebovat vůbec nebudete. 

Mezi další výhody takto rychle připnutých dlouhých vlasů patří maximální šetrnost k Vašim vlastním vlasům. Clip in způsob je postavený na připevňování clip-in sponek ke kořínkům ( tzv. clip-in hřebínky ), ty nijak nezatěžují Váše vlastní vlasy a jsou tedy velice šetrné.

Naše kvalitní clip-in vlasové produkty jsou 100% lidské REMY. Kvalita REMY znamená způsob uspořádání vlasů vlasovou kutikulou výhradně jedním směrem a to dolů, zmírněn je tedy sklon vlasů k zacuchání.

Díky clip in prodloužení budete mít nádherné, husté a dlouhé vlasy. Dlouhá hříva Vám naroste doslova za několik málo minut před očima. Jedná se o velmi rychlé a snadné prodlužování.

Důležitá je také informace, že clip-in vlasy lze chemicky i tepelně upravovat dle libosti. (barvení, kulmování, natáčení)

Celkový dojem účesu s našimi clip-in je pak velmi přirozený a působivý.

Zpět