Další účesy z clip in vlasů

V jednom z předcházejících článků jste mohly vidět pár ukázek účesů, jenž lze vytvořit po prodloužení vlasů metodou clip in. Tato metoda Vám umožní vypadat každý den jinak, ale stále krásně. A její nespornou výhodou je fakt, že když se Vám vlasy nechce jakkoli upravovat, prostě si je nepřipnete! Podívejte se teď na další inspiraci, především v oblasti společenských účesů.

Tímto typem účesu se můžete inspirovat na svatby nebo jiné společenské události. Vlasy jsou polorozpuštěné a částečně odhalují krk. Názory na módní kudrlinky se mohou lišit. Faktem ale zůstává, že polorozpuštěné vlasy se díky méně formálnímu a uvolněnějšímu vzhledu hodí na venkovní a ležérněji pojaté svatby.

Vyčesané vlasy se opět hodí spíše na zvláštní příležitosti, jakými mohou být právě svatby, plesy, promoce apod. Následující účes bychom doporučili především dívkám a ženám mladšího věku. Drdol působí uvolněněji a je ozdoben čelenkami, které jsou stále v kurzu.

Pletený cop, který vidíte na fotografii, se nazývá "rybí". Vytvořit se dá s trochou zručnosti během pár minut a vypadá skvěle. Pokud máte kratší nebo polodlouhé vlasy, neváhejte využít clip in příčesků. Udělejte si z rozpuštěných vlasů dvě části a z kraje každé z nich vezměte tenký pramínek vlasů, který položíte doprostřed a překřížíte tak ostatní vlasy, tímto stylem pokračujte až do té doby, než se Vám z původních dvou částí nestane jedna spletená.

Na tomto obrázku vidíte velmi snadný účes z dlouhých vlasů nebo vlasů prodloužených metodou clip in. Jde o lehce natupírovaný cop, který ještě po sepnutí zlehka natočíme a promačkáme prsty, aby působil načechraným a společenským dojmem. Třešničkou na dortu zde jsou výrazné naušnice.

Společenský účes z dlouhých vlasů v polorozpuštěné formě. Vlasy jsou lehce zvlněné a postranní prameny se překládají přes sebe. Pohodlný účes, který vlasy nestahuje, ale i přes to vypadá nádherně.

Modelka na fotografii má vysoko vyčesané vlasy, sepnuté do drdolu a ozdobené bílým doplňkem. Účes doporučujeme ženám se štíhlým krkem.