Péče o prodloužené vlasy

Současná moderní doba nám nabízí, jak jistě víte, nespočet metod prodlužování, ale i typů vlasů, které ovšem vyžadují odlišnou péči. Mým hlavním úkolem je seznámit vás s péčí především o naše clip in, jenž i v této oblasti nesou spoustu pozitiv.

Rozhodnete-li se pro clip in extension určitě nebudete litovat. Tyto vlasy totiž nepotřebují v podstatě žádnou přehnanou péči. Je na vás, jak často je budete umývat, ale i při častém nošení stačí maximálně jednou až dvakrát do měsíce. Mytí provádějte kvalitnějším šampónem na vlasy, dobře opláchněte. V dalším kroku použijte kondicionér, nechte chvíli působit a pak opět oplachněte. Vlasy nečešte v mokrém stavu, ale až po uschnutí. Mějte vlasy vždy dobře rozčesané před tím než je začnete umývat, umývejte každý pramen samostatně a nedrhněte ho (necuchejte), aby se při mytí vlasy nezacuchaly. Také je lepší používat chladnější vodu při umývání.

Pokud by Vám vlásky kvůli špatné péči zkrepatěly, pomůže vyžehlení žehličkou na vlasy.

Pokud by se Vám zdály konečky suché, nebo vlasy provázkovaly, doporučujeme koupit sérum na suché konečky (např. od Avonu cca 139 Kč). Na vlasy použít šampon na suché vlasy a poté masku na 10 minut.

Dobré je také vlásky vždy řádné před a po použítí rozčesat.

Zdají-li se vám clip in příliš dlouhé, můžete požádat svou kadeřnici, aby vám je zkrátila nebo pouze prostříhala přímo připnuté na hlavě. Budou pak vypadat ještě přirozeněji.