Clip in prodloužení vlasů - úprava, péče

29.03.2011 14:24

Clip in prodloužení vlasů - úprava, péče

 

    Ke clip in metodě prodloužení vlasů se stále častěji uchylují ženy a dívky, které si již nějakým prodloužením vlasů prošly, ale poté byly zklamané, někdy i nešťastné, protože dlouhé vlasy nevypadaly tak, jak si představovaly, byly drahé, péče byla příliš náročná, nebo díky prodloužení měly zcela zničené své vlastní vlasy a musely je ostříhat. Clip in Vám všechny starosti tohoto typu ušetří.

    Potenciální zákaznice může odrazovat fakt, že si clip in budou muset denně připínat a odepínat, ale proces zabere jen pár minut, které můžete obětovat, když víte, že Vaše vlastní vlasy zůstanou krásné a zdravé jako doposud.

    Pokud se pro metodu prodloužení vlasů rozhodnete, pořiďte si lidské REMY vlasy, méně se zacuchávají a jsou kvalitní. Péče je minimální, proto nad vlasy nestrávíte hodiny svého volného času.

    Budete nadšená, kolik různých variant úpravy Vám clip in vlasy nabídnou. Nejrychlejší úprava je bezesporu žehličkou, kdy dlouhé vlasy jen párkrát přetáhnete a můžete vyrazit z domu nádherně upravená. Pokud spěcháte, ale nudí Vás rovné vlasy, můžete si žehličkou vytvořit i krásné vlnky. Co ale doporučujeme více než žehličku, jsou natáčky všeho druhu, protože vlasy neničí a splní svůj účel dokonale. Bohužel, musíte obětovat více času. Clip in noste také sčesané do nápaditých drdolů s módními ozdobami. Okolí svým proměnlivým zevnějškem zaujmete!

Zpět